Animaloo- edycja zimowa 2021

Animaloo to projekt artystyczno językowy. Bez nagród. Wyłącznie dla przyjemności! A teraz przecież jest na przyjemności sporo czasu… Dlatego wkraczamy do akcji!

Stwórz dowolną techniką zwierzaka dziwaka, który będzie połączeniem wybranych przez Ciebie zwierząt. Możesz malować, rysować, wyklejać, zrobić film (!) lub tworzyć grafikę. Możesz też szyć, wyskrobywać na skorupce od jajka albo filcować na sucho! Wszystkie chwyty dozwolone!

Potem wybierz jedną z 3 propozycji pisemnego przedstawienia pracy. I uwaga! Piszemy o naszych stworach Animaloo … po angielsku!

 

 

1.Opisz swojego zwierzaka: zamieść dane osobowe, umiejętności i hobby.

2.Jesteś naukowcem i połączyłeś geny różnych zwierząt. Przedstaw swojego Animaloo i wyjaśnij dlaczego wybrałeś takie, a nie inne połączenia i czym będzie się charakteryzować Twój zwierz. Dlaczego zdecydowałeś się na taki eksperyment?

3.Dowolny inny tekst dotyczący Twojego Animaloo.

 

 

Pracę wyślij mailem na animaloo@tlt.com.pl . Jeśli wykonujesz je metodami tradycyjnymi wyślij zdjęcia. Czekamy do 20 stycznia 2021 do północy.

Niepełnoletnich uczestników prosimy o wypełnienia formularza przez osobę pełnoletnią/opiekuna.

Wszystkie prace opublikujemy na naszej stronie oraz na Facebooku, a do szkół uczestników wyślemy informację i podziękowanie za udział w projekcie artystyczno-językowym Animaloo.

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ I PRZECZYTAJ REGULAMIN >>>REGULAMIN ANIMALOO 2021