ANGIELSKI W EDUKACJI DOMOWEJ

Zapraszamy na warsztaty języka angielskiego rodziny korzystające z edukacji domowej oraz wolne szkoły.

***

Dziękujemy za Wasze maile- w wakacje szkolimy się i odpoczywamy rodzinnie. Zapisy na kursy ruszają u nas 1 września, a w październiku startujemy z zajęciami: stacjonarnymi w naszych placówkach, Waszych miejscach spotkań, szkołach, domach oraz online. 

***

– jesteśmy grupą dobrych dorosłych z poczuciem humoru i toną pomysłów

prowadzimy zajęcia na których aktywne dotykamy języka wszystkimi zmysłami przy wykorzystaniu maksimum autentycznych materiałów i doświadczeń (niekoniecznie tego w buzi ale też można 🙂

– realizujemy założenia podstawy programowej dla poszczególnych klas

– wykraczamy poza bazowy program szkolny podążając za pasjami uczniów

– pomagamy w przygotowaniu do egzaminów, chociaż nie lubimy walki o punkty

– uczymy angielskiego bez sztucznej napinki: komunikujemy się uczciwie, empatycznie, cierpliwie

***

Najważniejsze w naszym działaniu jest to, że ożywiamy ciekawość, budzimy zaangażowanie i motywację do nauki języka.  To wszystko dzięki relacji jaką opieramy na szacunku i zaufaniu, aby pomóc Wam znaleźć dla siebie miejsce, zrozumieć trudności i wesprzeć kiedy tego potrzebujecie.

Jeśli jesteście właśnie tego szukacie, spotkajcie się z nami! Chętnie odpowiemy na Wasze pytania! Jeśli uznacie, że działamy na tych samych falach – możemy zaczynać kurs!

Założyciele The Lemon Tree– Magda i Darek Napora

***

Prywatnie: Do zeszłego roku byliśmy rodziną totalnie unschoolingową. Teraz donosimy, że nasze własne dzieci:  7 i 11 lat zapragnęły rozpocząć szkolną przygodę! Mieli czas na rozbudzenie zainteresowań i teraz pragną pogłębiać swoje pasje,  ulubione dziedziny nauki!  Mogą decydować, popełniać błędy, czuć satysfakcję. Zobaczymy, co przyniesie ten rok!

#chodzębochcę        #uczębochcę