Magdalena Napora

Magdalena Napora

 

Zawsze wiedziałam, że będę nauczycielem! Inspirowała mnie mama, która świetnie mówi po angielsku. Gdy byłam dzieckiem wyjeżdżała często za granicę i opowiadała mi jak praca wyglądała na zachodzie. To były czasy !

 

Szkołę założyłam wspólnie z Darkiem Napora, moim mężem, w 2002 roku. Poznaliśmy się na UW, studiując nauczanie języka angielskiego. Chcieliśmy by nazwa kojarzyła się naszym uczniom z rozwojem, byciem razem, wsparciem i postępem. No i z piosenką Fool’s Garden.

 

The Lemon Tree to nasze pierwsze dziecko. Cały czas zmienia się, bo i my- cały czas się uczymy.  TLT to szkoła inna niż wszystkie. To dobre miejsce, w którym każdy znajdzie dla siebie przestrzeń.

 

Po The Lemon Tree i latach starań udało się nam poszerzyć rodzinę. Na  świat przyszli Stanley i Mary. Moje dzieci nigdy nie chodziły do szkoły. Jesteśmy w edukacji domowej.

 

Na moich lekcjach angielskiego dużo się śmiejemy. Gadamy o życiu, lepimy, malujemy, nagrywamy. Czasem siedzimy pod stołem, a czasem w kuchni. Na kursach biznesowych symulujemy autentyczne sytuacje.

 

W The Lemon Tree jestem lektorem, mentorem, metodykiem i sekretarką. W domu gotuję, jem vege, tulę psa. W wakacje podróżuję DIY camperem po całej Europie.

Categories: