Kursy Wakacyjne

WAKACYJNE INTENSYWNE KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

DLA DOROSŁYCH

Celem zajęć jest podwyższenie umiejętności komunikacyjnych w jak najkrótszym czasie.

W ofercie mamy 3 programy do wyboru:

  1. KURS 3×90 min – Kurs składający się z 21 godzin zegarowych. Zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu po 90 minut w maksimum 4 osobowej grupie.

Czas trwania kursu: 5 tygodni
CENA: 915zł

  1. KURS 2×120 min – Kurs składający się z 16 godzin zegarowych. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 120 minut w maksimum 4 osobowej grupie.

Czas trwania kursu: 4 tygodnie
CENA: 699zł

  1. ONE:ONE 10×90 min – Kurs indywidualny składający się z 15 godzin zegarowych. Zajęcia odbywają się 2 lub 3 razy w tygodniu w zależności od preferencji Słuchacza.

Czas trwania kursu: 4-5 tygodni
CENA: 1275zł

– Na prośbę Słuchacza zajęcia indywidualne mogą odbywać się przez Skype-

MATERIAŁY SĄ WLICZONE W CENĘ KURSÓW

Kusy rozpoczynają się w trzech terminach: 1 lipca, 20 lipca, 1 sierpnia.
Grafik zajęć ustalany jest indywidualnie dla każdej grupy.
Mają Państwo do wyboru kursy poranne rozpoczynające się o godzinie 7:30 oraz 8:00 oraz kursy popołudniowe: od 16:00, 17:30 i 18:30.

Zajęcia odbywają się wyłącznie w maksimum 4 osobowych grupach, co pozwala nam osiągnąć szybkie efekty.

Treść kursu może być dopasowana do indywidualnych preferencji słuchacza lub też mogą Państwo skorzystać ze sprawdzonych programów szkoleniowych.

  1. Fast Start- program przeznaczony dla osób początkujących. Podczas zajęć Słuchacz poznaje wiele struktur językowych, które już po miesiącu umożliwią mu komunikację w języku angielskim. Pracujemy metodą ‘language chunks’ czyli zlepków językowych, co oznacza, że nie separujemy słownictwa od gramatyki, tylko wprowadzamy pełne zwroty językowe.
  2. Talk-Active – zajęcia konwersacyjne. Podczas tego kursu poszerzymy Twój zasób słownictwa. Będziecie mówić płynniej i szybciej. Tematy zostaną dopasowane do zainteresowań słuchaczy oraz zaleceń metodyka/opiekuna grupy.
  3. Grammy! – intensywny program podczas którego ćwiczymy struktury gramatyczne. Jeśli przygotowujesz się do egzaminu, mieszają Ci się czasy, nie możesz zorganizować przyswojonych do tej pory informacji- to kurs dla Ciebie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z sekretariatem w celu ustalenia poziomu zaawansowania i dopasowania odpowiednich zajęć.


 

Categories: