OSA 2016 – Mazury –

 

DEMOKRATYCZNY OBÓZ WAKACYJNY OSA 2016 – MAZURY-

 

UWAGA! INFORMACJE DOTYCZĄCE ZBIÓRKI!

 

Spotykamy się 26.06.2016 (niedziela)

 

o godzinie 9:00

 

na ul. Polnej 54 (vis-a-vis SUSHI 77)

 

INFO O OBOZIE:

 

 

UCZESTNICY: dzieci i młodzieży w wieku 7-11 oraz 12-17 lat

 

 

Termin: 26.06.2016- 09.07.2016

 

Czas trwania obozu: 14 dni !!!

 

Lokalizacja: Ostrów Pieckowski , województwo warmińsko-mazurskie, Polska

 

 

Obóz akredytowany przez Kuratorium Oświaty

 

Ostrów Pieckowski to malownicza wieś położona w sercu Mazur. Nasz ośrodek usytuowany jest niczym w bajce: na skraju lasu, nad brzegiem jeziora. Z góry obserwują nas charakterystyczne dla tego regionu orzeł bielik i bocian czarny. Z wody patrolują nasz obóz szybkie szczupaki.

 

 

Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy Ostrów Pieckowski położony malowniczo pomiędzy dwoma jeziorami Duży i mały Wągiel, pokoje 3-5 osobowe z balkonem i widokiem na jezioro. Zobaczcie sami!

 

kolaż

 

Wyżywienie: 4 posiłki: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja

 

 

Transport: Autokar

 

 

Transport: Cena: 1990 zł brutto

 

 

RABATY: Zabierz Nową Osobę na obóz i odbierz bonus 50zł; Pojedź na 2 obozy: Piecki i Siemianówka – bonus 100zł!

 

W cenę wliczone jest: zakwaterowanie, wyżywienie, opieka medyczna, ubezpieczenie NWW, opieka instruktorów i wychowawców, transport autokarowy Warszawa-Ostrów Pieckowski-Warszawa, zajęcia wg programu, nagrody obozowe, koszulka firmowa. Wszystkie powstałe na obozie arcydzieła dzieci mogą zabrać do domu.

 

 

PROGRAM OBOZU

 

Jak co roku, pragniemy zaangażować naszych uczestników w proces tworzenia obozu. W The Lemon Tree sami decydujecie, co chcecie robić każdego dnia! Codziennie rano witać Was będzie energiczna kadra, która przedstawi listę zadań do wyboru. Każdy uczestnik będzie miał możliwość uczestniczenia w zajęciach, które najbardziej przypadną mu do gustu. DEMOKRACJA GÓRĄ! Do wyboru macie starannie przygotowane przez nas zajęcia sportowe, artystyczne, kulinarne i wiele innych. Oto niektóre propozycje:

 

 

NOWOŚCI W PIECKACH !!!

 

 

WEEKEND STAR WARS!

 

– Rebelianci kontra Imperium. Walki, gry zręcznościowe, zadania strategiczne. Bo moc jest z nami!

 

 

ZAJĘCIA ŻEGLARSKIE

 

– pod okiem doświadczonych skiperów obozowicze będą mieli okazję poznać tajniki żeglarstwa na jachtach typu omega.

 

Relację z jednego z poprzednich obozów żeglarskich organizowanych przez nas znajdziecie na blogu napisanym przez jednego z uczestników, Jana Butschera. Kliknijcie tutaj!

 

 

TY I TWÓJ ROWER

 

-każdy uczestnik zabiera ze sobą rower. Jednoślady przejadą bezpiecznie zapakowane w ciężarówce z Warszawy do Piecek i z powrotem. Podczas obozu nauczycie się jak dbać o swój rower i odpowiednio go konserwować. No i oczywiście, będziecie mieli okazję spędzić wiele godzin na pedałując. Dla najwytrwalszych rowerzystów, pod koniec obozu, całodzienna wycieczka rowerowa.

 

 

ZUMBA

 

– zumba to elementy tańca i aerobiku ale najważniejsza jest w zumbie dobra zabawa. Tańczymy, wyginamy się, stepujemy i naśladujemy mistrzów. Oczywiście za technikę, rytm i koordynację będzie odpowiedzialny profesjonalny instruktor fitness.

 

 

LEMONOWE STANDARDY

 

 

ZAJĘCIA SPORTOWE

 

– uczestnicy mają do dyspozycji rowery górskie, kajaki. Instruktorzy prowadzą również zajęcia z footballu, siatkówki, koszykówki, balonówki, ping-ponga, jogi, oraz baseballa.

 

 

ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE

 

– tworzenie odlewów gipsowych, maskotek, bransoletek z modnych koralików, filcowych podstawek, świec żelowych, glinianych rzeźb i wiele innych! W tym roku także wypalanie krajobrazów w drewnie!

 

 

ZAJĘCIA MAJSTERKOWANIA

 

– wykonywanie podstawowych prac technicznych, remontowych. Nauka samodzielnego radzenia sobie z drobnymi domowymi awariami. Wszystko odbywa się w lekkiej zabawowej formie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i ostrożności. Praktyczne zajęcia z użyciem gwoździ, młotków, wiertarek!

 

 

ZAJĘCIA KULINARNE

 

– uczestnicy wkraczają w magiczny świat smaków i zapachów. Wspólnie z naszym naczelnym Szefem Kuchni samodzielnie przygotowują potrawy z różnych stron świata. Nie jest tajemnicą, że jak co roku nauczymy Was robić sushi i onigiri. Nowością tegoroczną będą desery z tapioki!

 

 

ZAJĘCIA FILMOWE

 

– uczestnicy tworzą scenariusz filmowy i kręcą własną produkcję. W tym roku najlepsze ekranizacje zostaną nagrodzone cytrynowymi Oskarami!

 

 

ZAJĘCIA EKSTREMALNE

 

– uczestnicy grają w paintball w oparciu o ciekawe scenariusze, czołgają się w mokradłach aby dotrzeć do bazy, pokonują bieg na orientację. W programie również zajęcia wspinaczkowe oraz zabawy linowe.

 

 

ZAJĘCIA JĘZYKOWE

 

– zajęcia języka angielskiego prowadzone na świeżym powietrzu.
Dla juniorów warsztaty prowadzone są w formie zabaw, gier, quizów, natomiast seniorzy prowadzą zacięte dyskusje, a także przygotowują się do zbliżających się egzaminów.

 

 

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

 

INFORMACJA I ZAPISY: 506 118 188, 512 909 019

 

Zapraszamy na naszą nową stronę internetową poświęconą naszym wyjazdom: www.obozydemokratyczne.pl 

 

 

DO ZOBACZENIA!

 

DSC_5696

główne

DSC_2851

DSC_9642

DSC_9777

DSC_0494

Categories: