ZAPISY 2018/19


Witaj w pierwszej w Polsce Demokratycznej Szkole Językowej

The Lemon Tree

No tests!

No grades!

No homework!

Just English!

 

To kolejny rok, w którym podążamy za uczniem i powyższymi hasłami.

Udało nam się zbudować szkołę językową, w której najważniejsze jest zaangażowanie lektora, ucznia, rodzica oraz komunikacja między nami.

 

Drogi Uczniu: czy dasz radę uczyć się dla siebie i zrezygnować z błyszczących naklejek i stopni?

 

Szanowny Rodzicu: czy mimo wymagającej pracy, uda Ci się wygospodarować czas na spotkania z lektorem i współuczestniczenie w doświadczeniach językowych Twojego dziecka?

 

Dorosły Słuchaczu: czy zależy Ci na zdobyciu umiejętności komunikacji w języku obcym bardziej niż na dyplomie z parafką dyrektora placówki?

 

Jeśli mówicie tak, to spotkajmy się razem w The Lemon Tree!

 

Nasz wrześniowy harmonogram pracy wygląda następująco:

 


do 15 września czekamy na  telefoniczne/mailowe potwierdzenie kontynuacji kursów od rodzin z poprzednich lat. Wystarczy, że zadzwonicie, wyślecie sms na numer Magdy Napora (506 118 188) lub Darka Napora (889 859 876) i napiszecie, że chcecie kontynuować szkolenia. Jeśli preferujecie kontakt mailowy to napiszcie do nas na adres: info@tlt.com.pl Zachęcamy także do komunikacji poprzez Facebook Messenger, który daje nam możliwość udzielenia odpowiedzi w najkrótszym czasie.

 

https://www.facebook.com/TheLemonTreeSchool/

 

do 20 września przyjmujemy zgłoszenia nowych rodzin, firm i ognisk ED. Pierwszy krok to kontakt telefoniczny, następnie spotkanie z mentorem i metodykiem, a potem możliwość wzięcia udziału w dniach adaptacyjnych The Lemon Tree.

 

Wszystkich Was zapraszamy na Dzień Otwarty, czyli spotkanie podczas którego opowiemy o działaniu szkoły, naszych metodach i wizjach.

 

  • Dzień Otwarty Śródmieście: 13 września, 18:00, CKU, ul Noakowskiego 6, Warszawa.

     
    Osoby zainteresowane prosimy o potwierdzenie obecności telefonicznie lub poprzez zgłoszenie udziału w utworzonym na Facebook’u wydarzeniu.

 
Szkolenia chcemy rozpocząć pod koniec września/ z początkiem października 2018.

 

Chodzę, bo chcę!

Categories: