Świąteczny Kiermasz Garażowy 2019

Zbliża się grudzień. Uczniowie zaczęli z dużym sentymentem wspominać nasze zeszłoroczne wydarzenie świąteczne: wyprzedaż garażową. W tym roku nie może tego zabraknąć!
Zapraszamy wszystkie  rodziny uczące się w The Lemon Tree, naszych podopiecznych z Obozów Demokratycznych oraz bliższych i dalszych znajomych, tych z Was, którzy słyszeli o nas, a nie mieli śmiałości bądź okazji by osobiście nas odwiedzić do wzięcia udziału w naszym już corocznym-  Christmas Garage Sale!

Klocki lego? Zdalnie sterowany samochód? Lalka z nocnikiem? Książka? A może koszulka ze strażakiem Samem? Ty już ich nie używasz, ale może być ktoś, kto właśnie o tym marzy!!!
Jeśli masz przedmioty, które Twoim zdaniem mogą zyskać drugie życie w nowym domu, zorganizuj własne stoisko. Możesz wystawić swoje rzeczy na sprzedaż albo spróbować je wymienić. Nie masz niepotrzebnych sprzętów? Może coś upieczesz?!

Na pewno spotkasz tu znajomych, pogadasz i podjesz!

Udział w imprezie jest bezpłatny. Zapraszamy 7 grudnia od 12:00  do naszej siedziby na ul. Noakowskiego 6. Zabierzcie znajomych, rodziców, dziadków! Czas trwania imprezy: ok. 2h

 

***

 

Regulamin Świątecznego Kiermaszu The Lemon Tree 2019

 

Informacja o organizatorach

Organizatorami kiermaszu są: Demokratyczna Szkoła Językowa The Lemon Tree oraz Obozy Demokratyczne.

Cel kiermaszu

Zakup i sprzedaż używanych przedmiotów; propagowanie zakupów przedmiotów używanych; ograniczenie kupowania rzeczy nowych, poznanie podstaw przedsiębiorczości.

Uczestnicy

Uczestnikami kiermaszu może być każdy uczeń The Lemon Tree, uczestnik Obozów Demokratycznych wraz z kolegami/koleżankami. Uczestnicy mogą sprzedawać i kupować przedmioty podczas kiermaszu. Osoby niepełnoletnie, chcące prowadzić sprzedaż zobowiązanie są do dostarczenia do biura pozwolenia od rodziców na udział w akcji. Wzór pozwolenia znajdziecie tutaj: Zgoda Rodzica- kiermasz-

Rodzice mile widziani podczas wydarzenia.

Przedmiot kiermaszu

Przedmiotami  kiermaszu są wyłącznie rzeczy używane: czyste, bez wad, kompletne. Przykładowo: klocki, puzzle, ubrania, zabawki, książki, lalki, piłki, własne wypieki oraz inne przedmioty własnoręcznie wykonane (ozdoby świąteczne, figurki, obrazy ),  itp.

Terminy

Zgłoszenia uczestników kiermaszu- sprzedających- przyjmujemy do dnia 6 grudnia 2019.  Kiermasz odbywać się będzie w sobotę 7 grudnia 2019 w siedzibie The Lemon Tree i Obozów Demokratycznych na ulicy Noakowskiego 6, w Warszawie o godzinie 12:00 do 14:00.

Opłaty

Udział w kiermaszu jest bezpłatny. The Lemon Tree oraz Obozy Demokratyczne nie pobierają żadnych opłat związanych z wydarzeniem.

www.tlt.com.pl