Świąteczny kiermasz garażowy!

Jest początek grudnia i naszło nas na zrobienie czegoś świątecznego. A cóż jest bardziej świątecznego niż… zakupy?

Bez obaw. Nie zachęcamy Was do dodatkowych wizyt w supermarkecie J

Zapraszamy  wszystkie lemonowe rodziny,  naszych podopiecznych z Obozów Demokratycznych  oraz bliższych i dalszych znajomych na Świąteczną Wyprzedaż Garażową.

Klocki lego? Zdalnie sterowany samochód? Lalka z nocnikiem? Książka? A może koszulka ze strażakiem Samem? Ty już ich nie używasz, ale może być ktoś, kto właśnie o tym marzy!!!

Jeśli masz przedmioty, które Twoim zdaniem mogą zyskać drugie życie w nowym domu, zorganizuj własne stoisko. Możesz wystawić swoje rzeczy na sprzedaż albo spróbować je wymienić.

Udział w imprezie jest bezpłatny. Zapraszamy 15 grudnia w godzinach 11-13 do naszej siedziby na ul. Noakowskiego 6.  Zabierzcie znajomych, rodziców, dziadków!

Więcej informacji oraz regulamin kiermaszu znajdziecie poniżej oraz pod numerem telefonu: 509 019 967.

#reduce

#reduse

#recycle

 

***

 

Regulamin Świątecznego Kiermaszu The Lemon Tree 2018

 

Informacja o organizatorach

Organizatorami kiermaszu są: Demokratyczna Szkoła Językowa The Lemon Tree oraz Obozy Demokratyczne.

Cel kiermaszu

Zakup i sprzedaż używanych przedmiotów; propagowanie zakupów przedmiotów używanych; ograniczenie kupowania rzeczy nowych, poznanie podstaw przedsiębiorczości.

Uczestnicy

Uczestnikami kiermaszu może być każdy uczeń The Lemon Tree, uczestnik Obozów Demokratycznych wraz z kolegami/koleżankami. Uczestnicy mogą sprzedawać i kupować przedmioty podczas kiermaszu. Osoby niepełnoletnie, chcące prowadzić sprzedaż zobowiązanie są do dostarczenia do biura pozwolenia od rodziców na udział w akcji. Wzór pozwolenia znajdziecie tutaj: Zgoda Rodzica- kiermasz-

Rodzice mile widziani podczas wydarzenia.

Przedmiot kiermaszu

Przedmiotami  kiermaszu są wyłącznie rzeczy używane: czyste, bez wad, kompletne. Przykładowo: klocki, puzzle, ubrania, zabawki, książki, lalki, piłki, własne wypieki oraz inne przedmioty własnoręcznie wykonane (ozdoby świąteczne, figurki, obrazy ),  itp.

Terminy

Zgłoszenia uczestników kiermaszu- sprzedających- przyjmujemy do dnia 14 grudnia 2018.  Kiermasz odbywać się będzie w sobotę 15 grudnia 2018 w siedzibie The Lemon Tree i Obozów Demokratycznych na ulicy Noakowskiego 6, w Warszawie o godzinie 11:00 do 13:00.

Opłaty

Udział w kiermaszu jest bezpłatny. The Lemon Tree oraz Obozy Demokratyczne nie pobierają żadnych opłat związanych z wydarzeniem.

Ceny przedmiotów ustalane są z organizatorem wydarzenia do dnia 11 grudnia.

 

www.tlt.com.pl