Yoga English- zajęcia także w ferie!

Dostajemy od Was coraz więcej sygnałów, że dzieciaki mają już dość!

Dość siedzenia w domu;

Dość kart pracy;

Dość bycia samemu;

Potrzebują towarzystwa, kontaktu, ruchu często także wyciszenia. A teraz ciężki okres kwarantanny narodowej.

Zdajemy sobie sprawę, że trudno to zapewnić przez Internet… Możemy przynajmniej spróbować!

Początkowo miały być to warsztaty tylko dla uczniów klas 1-4 ale zgłosiło się nam więcej chętnych, więc… czemu nie!?

Właśnie dlatego zapraszamy wszystkie chętne dzieci i młodzież na zajęcia jogi.  Ruch, oddech, bycie tu i teraz oraz skupienie… albo zabawa i wygłupasy.

Zajęcia prowadzone będą wyłącznie w języku angielskim ale bez obaw… będzie mogła w nich wziąć udział każda osoba niezależnie od umiejętności językowych. Będziemy się wspierać międzynarodowym językiem ciała, gestów i obrazów. Sesje trwają 30 minut i odbywają się w każdy wtorek o 13:00, także w tracie ferii!!!

Formuła zajęć: Przed rozpoczęciem sesji zadbajcie o zaciszne miejsce, przestrzeń do ćwiczeń (najlepiej na podłodze mata do jogi lub dywan) oraz wygodne ubranie. Przyda się też kocyk do przykrycia na koniec spotkania. To nie są spotkania interaktywne: ćwiczymy z lektorką Gosią, która mówi do nas po angielsku.

Aby uczestniczyć w spotkaniu konieczne jest zgłoszenie/zapisanie się mailem na info@tlt.com.pl. Następnie punktualne podłączenie się otrzymanym od nas linkiem zoom Zajęcia można opuścić w dowolnym momencie.

Yoga English to warsztaty całkowicie bezpłatne. Chcemy wspomóc Was i dzieciaki w tym trudnym czasie. To nasz sposób żeby dolać kropelkę spokoju i radości

Zapraszamy!