Zapisy 2022/23

Witaj w pierwszej w Polsce Demokratycznej Szkole Językowej The Lemon Tree

No grades! No homework! 

-Just English-

Wróciliśmy już z Leiston, UK, gdzie braliśmy udział w ‘Festival of Childhood’ organizowanym przez Demokratyczną Szkołę Summerhill. Przez 5 dni aktywnie uczestniczyliśmy w warsztatach, uczyliśmy się, poznawaliśmy przedstawicieli, uczniów oraz absolwentów szkół demokratycznych z całego świata! Jesteśmy teraz zwarci i gotowi do pracy, bogatsi o nowe pomysły, inspiracje! Już 1 września zaczynamy zapisy na nowy rok szkolny 2022/23! Bardzo cieszymy się, że zobaczymy się z dużą częścią osób w naszych salach, na pufach i kanapach, na żywo! Wiemy jednak, że powrót do zajęć stacjonarnych nie jest dla wszystkich komfortowy. Dodatkowo zainteresowanie naszymi metodami rośnie i bardzo dużo osób dołącza do nas na lekcje z całej Polski (i nie tylko!) poprzez zoom, zdalnie!

Jak zawsze u nas macie wybór: proponujemy dwie opcje kursów językowych: stacjonarne i online.

Dzięki zdalnemu nauczaniu, możecie uczyć się z nami z dowolnego miejsca na świecie! Dzieci i młodzież jeżdżące z nami na Obozy Demokratyczne (www.obozydemokratyczne.pl) mają teraz możliwość nie tylko kontynuować znajomości, ale i uczyć się wspólnie angielskiego. Miejsce zamieszkania nie jest już barierą – zajęcia online wychodzą nam świetnie i bardzo cieszmy się, że możemy je Wam zorganizować.

Ale uczymy nie tylko dzieci! Osoby pełnoletnie mają u nas możliwość rozbudowywania swoich kompetencji językowych w bardzo przyjemnej i radosnej atmosferze 🙂 Prowadzimy także zajęcia in-company- możemy przyjechać też do Twojej firmy!

Wszytskie kursy stacjonarne prowadzimy w Warszawie od II połowy września/października -grafik szkoleń dopasowujemy do planu zajęć szkolnych/ zawodowych uczniów.

Nasze szkolenia działają bez względu na sytuację epidemiologiczną: bardzo swobodnie poruszamy się zarówno w świecie rzeczywistym, jak i  wirtualnym. Ale ruszamy z zajęciami dopiero od października!

Jak się zapisać?

Wyślijcie mail zgłoszeniowy na adres info@tlt.com.pl za informacjami:

– jaki kurs preferujecie (online/stacjonarny)

– jaka jest Wasza dyspozycyjność, jeśli już wiecie

– w jakim celu chcecie się uczyć angielskiego

Przydatne będą także informacje takie jak wiek oraz poziom zaawansowania.

Po otrzymaniu maila zaprosimy Was na spotkanie online/na żywo, które potrwa około 15 minut.

Czekamy na Was!

Gotowa na wszystko ekipa The Lemon Tree!

Categories: