Zapisy 2023/24

Witaj w pierwszej w Polsce Demokratycznej Szkole Językowej The Lemon Tree

No grades! No homework! 

-Just English-

Po intensywnych obozach letnich, sierpień spędziliśmy baaardzo rodzinnie. Leniuchowaliśmy, sportowaliśmy się, planowaliśmy także kolejny rok szkolny oraz… zimowisko!
Teraz, zwarci i gotowi zabieramy się do rekrutacji na jesienno-zimowe kursy językowe. Zapraszamy do nas dzieci, młodzież, dorosłych. Organizujemy także szkolenia dla firm, których działalność się nam podoba!
Jesteśmy wolnościowi, stawiamy na komunikację i relację. Transparentni, widzący dużo opcji, wiele perspektyw. Mamy fantastyczny zespół!

Jak zawsze u nas macie wybór: proponujemy dwie opcje kursów językowych: stacjonarne i online.

Dzięki zdalnemu nauczaniu, możecie uczyć się z nami z dowolnego miejsca na świecie! Dzieci i młodzież jeżdżące z nami na Obozy Demokratyczne (www.obozydemokratyczne.pl) mają teraz możliwość nie tylko kontynuować znajomości, ale i uczyć się wspólnie angielskiego. Miejsce zamieszkania nie jest już barierą – zajęcia online wychodzą nam świetnie i bardzo cieszmy się, że możemy je Wam zorganizować.

ZAPISY ROZPOCZYNAMY OD 4 WRZEŚNIA. Cały miesiąc zbieramy od Was informacje, spotykamy się, rozmawiamy, pijemy kawę i zajadamy pączki!

Wszytskie kursy stacjonarne staramy się uruchomić od II połowy września lub z początkiem października -grafik szkoleń dopasowujemy do planu zajęć szkolnych/ zawodowych uczniów.

Jak się zapisać?

Wyślijcie mail zgłoszeniowy na adres info@tlt.com.pl za informacjami:

– jaki kurs preferujecie (online/stacjonarny)

– jaka jest Wasza dyspozycyjność, jeśli już wiecie

– w jakim celu chcecie się uczyć angielskiego

Przydatne będą także informacje takie jak wiek oraz poziom zaawansowania.

Po otrzymaniu maila zaprosimy Was na spotkanie online/na żywo, które potrwa około 15 minut.

Czekamy na Was!

Gotowa na wszystko ekipa The Lemon Tree!

Categories: